PAI'den Haberler - 7 Temmuz, 2020

Geçtiğimiz haftasonu ABD, 244. Bağımsızlık Günü’nü kutladı. Amerikalılar genellikle 4 Temmuz tatilini havai fişek, geçit töreni ve elbette barbekü ile kutluyorlar. Dördüncü günün şerefine, sizin için bazı PAI güncellemeleri hazırladık. İyi keyifler!

Duyurular :computer:

PAI Haftalık Güncellemeler :computer:

PAI Coin Havuzu

Geçtiğimiz hafta, “Beni Hatırla” seçeneği ve otomatik bağlantı işlevi içeren PAI Miner’ın 1.0.0.24 sürümünü yayınladık, böylece internet bağlantınız kesilse bile madencilik oturumunuz devam edecek. İndirmek için karekodları kullanabilirsiniz!

Bu hafta, PAI Miner’a, cihazınızda açık olduğunda uygulamanın bağlantı ve madencilik durumunu kolayca görmenizi sağlayacak başka bir yeni özellik daha ekliyoruz. Aşağıdaki önizlemelerde bunları görebilirsiniz.

PAI Hybrid Consensus

Geçen hafta yaptığımız bazı işlerin / PR’ların ve ilerlemelerin bir görüntüsü:

  • Kubernetes testnet dağıtımının devam eden testi.
  • PAI Hibrid Consensus Zaman Çizelgesi’nin 3. Aşamasına uygun olarak, Hibrit uyumluluğu için PAIchain.info için gerekli güncellemeleri tasarlamaya ve belirlemeye başladık. Aşağıdaki önizleme ekran görüntülerinde, PAIchain.info’daki bir bloğun görünümü artık Stakers ve yeni gönderilen Stake’lardan Stake Vouchers şeklinde oylar içeriyor. Gelecek güncellemeler hakkında daha fazla bilgi için 18 Temmuz Pekin Saatine göre saat 10.00’da Hybrid Consensus AMA’ya katıldığınızdan emin olun.


Proof of Useful Work

Geçen ayki başarılı PoUW Canlı yayınının bir takibi olarak, README’deki ayrıntılı eğitimi izleyerek kendinizi geliştirebileceğiniz tamamen işlevsel bir PoUW demosu içeren Project PAI GitHub sayfasına göz atmanızı öneririz. https://github.com/projectpai/pouw-main-iteration,

PAI Forum & PAI Pass

  • Yeni PaiForum artık aktif! Ziyaret etmeyi unutmayın!

Sorular? Yorumlar? Geri bildirim?

PaiForum’da sesinizi duyurun!

Desteğiniz için teşekkürler! :pray:t3:

1 Like