PAI Ünlü Canlı Yayın Serisi: Rob Mac ile Bir Akşam!

PAI Ünlü Canlı Yayın Serisi: Rob Mac ile Bir Akşam!

Pekin Saati’ne göre 8 Ağustos, 09:00’da (8 Ağustos, 04:00, IST), PAI çekirdek kadrosu, basketbol antrenörü Rob Mac’in yer aldığı NBA hakkında bir AMA canlı yayınına ev sahipliği yapacaklar.

Oturum sırasında Rob Mac, NBA ile olan deneyimlerini paylaşacak ve “Nba’in En İyilerini Eğitmek ve Büyüklüğün Anahtarlarını Bulmak” adlı kitabından deneyimlerini anlatacak. Bunu, basketbol ve NBA ile ilgili ateşli sorularınızı yanıtlayan Sorular ve Cevaplar, genel olarak NBA ile ilgili olup, en iyi sporcularla çalışmanın nasıl bir şey olduğunu ve NBA 'in kapısından nasıl girileceğine dair yolları göreceksiniz.

Rob ile tanışmak için canlı yayına kaydolun;

Rob Mac Hakkında

Rob Mac, ağ kurma, ilişkiler ve profesyonellik becerilerinden yararlanarak ve seçkin lise oyuncularından NBA All Stars’a basketbol oyuncularını yükselterek, profesyonel kariyerleri boyunca A-oyunlarını herhangi bir yere getirmek için birinci sınıf bir profesyonel basketbol endüstrisi lideridir. Rob, profesyonel sporcuları eğitmenin yanı sıra kurumsal bir konuşmacı olarak da zaman geçiriyor ve basketbol sporcuları ve NBA ile yaptığı çalışmalara bakış açısını paylaşıyor. Rob ayrıca Rhode Island’ı evine çağırır ve yaz aylarını (NBA sezon dışı) öncelikle yüksek profilli NBA müşterilerini eğitmek için Los Angeles’ta geçirir. Rob’un müşterileri arasında MVP’ler Derrick Rose, Kevin Durant, Stephen Curry ve Russell Westbrook da dahil olmak üzere NBA’deki en iyi oyunculardan bazıları var.

PAI ile değerlendirmenizi PlayersIQ’ya gösterin;

Rob’un Kitabını onun websitesinden satın almak için;


http://robmacbasketball.com

Etkinliğin Soru-Cevap kısmı sırasında Rob ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa, lütfen ilgili topluluk liderlerine gönderin.

Rob Mac’in etkinliğinizde konuşmasını veya bir eğitim oturumu planlamasını istiyorsanız, buradan iletişime geçebilirsiniz: chris@playersiq.com